Farmacie online Prime Pharma
Cum cumpar? | Contul meu | Info Livrari | Termeni si conditii | Contact

Comenzi telefonice farmacia PrimePharma
Informatii producatori
Bioeel
Bioeel
Catalog
Producatori
Skincode EssentialsBioearth
La Cure CosmeticsVi-Go
Isis PharmaCici Tang
Contul meu
Informatii farmacie online
Mobilpay
Prima pagina » Farmaceutice » Durere » Cap si Dinti » Aspaco x 20 cpr Bioeel

Aspaco x 20 cpr Bioeel [2025]

10 .32
Lei contine
TVA
Disponibilitate
In stoc
Email: vanzari@primepharma.ro
Modalitati plata
RAMBURS | VISA | MASTERCARD
Modalitati transport
POSTA ROMANA - 15 Lei
CURIER RAPID - 15 Lei in localitatile din Romania fara km suplimentari
Transport GRATUIT pentru comenzi mai mari de 250 Lei
*transport gratuit valabil doar pana la 1kg
Aspaco x 20 cpr Bioeel
Vezi reducerile de pret valabile astazi, 25-09-2018

Prospect Aspaco

 

Compoziție:
Un comprimat conţine acid acetilsalicilic 300 mg, paracetamol 250 mg, fosfat de codeină hemihidrat 12 mg și excipienți pentru un comprimat.

Indicații:
Tratamentul simptomatic al durerilor de intensitate uşoară – medie cu diferite localizări: mialgii, artralgii, alte dureri reumatice, nevralgii, dureri dentare, dureri postoperatorii, dureri intercostale, sciatică, cefalee, migrene, dismenoree. Tratamentul simptomatic al febrei, răcelilor, stărilor gripale. Stări febrile.
 

Mod de administrare:

1 comprimat la nevoie;daca este necesar ,doza se poate repeta la 4-6 ore,fara a depasi 4 comprimate Aspaco pe zi.


Mod de Prezentare:
Cutie cu 2 blistere a cate 10 comprimate.


Disclaimer
*rezultatele pot varia de la o persoana la alta in functie de mai multi factori, cum ar fi raspunsul organismului si regimul alimentar. Durata de utilizare poate varia. Orice situatie temporala prezentata reprezinta un caz particular si nu poate fi generalizata.
Produsele natural sunt omologate ca suplimente alimentare prin legislatia nationala si internationala. Informatiile din continutul acestui site nu trebuie considerate sfaturi medicale.
*acestea nu au rolul de a diagnostica, trata, vindeca sau preveni nici o boala
Acest produs a fost adaugat la data de 05/28/2012.
Produse inrudite cu Aspaco x 20 cpr Bioeel [2025]
    Descriere produs   Pret   Stoc 
 MIGROSUN – impotriva durerilor de cap  MIGROSUN – impotriva durerilor de cap 55,00Lei
 ParaSinus Penta  ParaSinus Penta 13,20Lei
 Antinevralgic Forte comprimate  Antinevralgic Forte comprimate 11,88Lei
 Ulei calmant pentru eruptii dentare si dureri de dinti Neobulle  Ulei calmant pentru eruptii dentare si dureri de dinti Neobulle 77,40Lei
 Nurofen Immedia Ultra 400mg  Nurofen Immedia Ultra 400mg 21,60Lei
 Migrolin x 30cps  Migrolin x 30cps 40,20Lei
 Migrolin Plus x 30cps  Migrolin Plus x 30cps 55,20Lei
 Salipren capsule  Salipren capsule 15,60Lei
 Coldrex MaxGrip Lemon x 5 plicuri  Coldrex MaxGrip Lemon x 5 plicuri 15,60Lei
 Acid Acetilsalicilic Tamponat 500 MG SanoSan  Acid Acetilsalicilic Tamponat 500 MG SanoSan 3,00Lei
 DEFEBRYL 500 mg  DEFEBRYL 500 mg 3,48Lei
 Nurofen Expres x 10 plicuri  Nurofen Expres x 10 plicuri 26,40Lei
 Aspirin Complex 10 plicuri  Aspirin Complex 10 plicuri 25,80Lei
 Calma Forte  Calma Forte 18,00Lei
 Salicilol Natural x 60 cpr  Salicilol Natural x 60 cpr 19,32Lei
 Migren Protect x 60 cps  Migren Protect x 60 cps 21,60Lei
 Harpagophytum & Zinc  Harpagophytum & Zinc 11,40Lei
 Adagin 400 mg  Adagin 400 mg 7,20Lei
 Adagin 200 mg  Adagin 200 mg 7,92Lei
 Paracetamol x 20 cpr  Paracetamol x 20 cpr 3,00Lei
 Acid Acetilsalicilic x 20 cpr Sanosan  Acid Acetilsalicilic x 20 cpr Sanosan 2,40Lei
Afisez 1 pe 21 (of 79 produse) Arata toate produsele din aceesi categorie
Comentarii si Opinii
Scrie Comentarii
Cos de cumparaturi
Cosul este gol
Noutati
Kegel8 Exercise Cones
Kegel8 Exercise Cones
199,90Lei
Spune unui prieten
Spune-i unui cunoscut despre acest produs.
Cele mai bine vandute
Special